Buty Online

Str. główna  >  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Wszystkie elementy są kontroli jakości i sprawdzane pod kątem ewentualnych błędów, zanim zostaną one wysłane. Jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z zakupu, prosimy o kontakt poprzez e -mail. Musisz wysłać zdjęcia z pozycji naszej skrzynki pocztowej. Temat e-mail powinien mieć w nazwie "Order No." tak, że możemy dać szybką odpowiedź.
Czy upewnij się, że zażądać autoryzacji Zwroty Merchandise w terminie 7 dni od dnia otrzymania do wymiany lub zwrotu. Twój terminowego powrotu niezużytych, niemytych lub wadliwych elementów powinny zawierać opakowanie sprzedawcy i tagi i musi być w takim samym stanie, w której zostało odebrane. Zwroty nie są uszkodzone, zabrudzone lub zmienione nie może być akceptowana i zostanie wysłany do ciebie.
Jeśli chcesz, aby powrócić zakupu, przykro nam, że można zapłacić 50% ceny przedmiotu jako naszego poundage i opłat składowych dla zwracanych przedmiotów. Koszty wysyłki powrotu są również w gestii klienta.
Anuluj zamówienia.
Jeśli chcesz anulować zamówienie do zwrotu, prosimy o natychmiastowy kontakt. Zlikwidowano zlecenia, które nie zostały wysłane zostaną zwrócone z potrąceniem 10% wartości zlecenia (a) łączną cenę jako opłaty za anulowanie, która jest pobierana na pokrycie kosztów administracyjnych i opłaty transakcyjne związane z odwołaniem celu (ów).